Czym jest usługa Negocjator Online?


Negocjacje to pierwszy krok w nawiązaniu relacji z wierzycielem, ale rozmowy z windykacją bywają trudne z różnych powodów. Za naszym pośrednictwem otrzymasz pełne wsparcie merytoryczne, gotowe narzędzia oraz niezbędną wiedzę, które pozwolą Ci efektywnie negocjować i wybrać najskuteczniejszą drogę w procesie oddłużania. Zacznij już dziś i zrób pierwszy krok!

Negocjacje online krok po kroku:

  1. Wypełnij formularz ugody - pamiętaj, że powinieneś wypełnić dane bardzo dokładanie, aby wierzyciel mógł bez problemu i pomyłek odwołać się do wniosku. Błędne informacje mogą negatywnie wpłynąć na przebieg procesu oddłużania.
  2. Zaznacz zgody i wciśnij przycisk „Wygeneruj propozycję ugody”, a system automatycznie wygeneruje spersonalizowany wniosek.
  3. Podpisz dokument i jak najszybciej wyślij do swojego wierzyciela.

WAŻNE! Twoje pismo to tylko deklaracja, a nie zobowiązanie. Na każdym etapie możesz wycofać się wcześniej podjętej decyzji, więc nie musisz obawiać się konsekwencji wypełnienia wniosku. Taka deklaracja może Ci tylko pomóc.

Nie ma pełnej gwarancji, ale często firmy windykacyjne w oparciu o Twoją historię zadłużenia są wstanie pójść na wiele ustępstw. Poznaj niektóre z nich:

  • Obniżenie bądź całkowite odstąpienie od odsetek ustawowych
  • Wstrzymanie naliczania odsetek
  • Odroczenie płatności zobowiązania w czasie
  • Rozłożenie płatności w czasie
  • Odstąpienie od procesu sądowego/komorniczego
  • Częściowe umorzenie długu (części kapitałowej)
  • Odstąpienie od czynności windykacyjnych - zaniechanie kontaktu telefonicznego, listów, windykacja terenowej

Wyślij propozycję ugody i skontaktuj się ze swoim wierzycielem. Rozmawiaj, negocjuj, rozwiązuj pozytywnie swoje zobowiązania poprzez konsekwencje w działaniu.

Powodzenia!

Formularz ugody

Pokaż więcej
Pokaż więcej
Pokaż więcej

Podsumowanie Twojego zadłużeniaPoradnik

Chcesz dowiedzieć się,
jak negocjować spłatę?

Poznaj Poradnik dla Zaradnych
i wydź na zawsze ze spirali zadłużenia!